Strona główna

Kitesurfing

Mierzeja Helska to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania kitesurfingu w Europie. Kitesurfing to odmiana surfingu, w której osoba pływająca na desce zamiast żagla posługuje się dużym latawcem. Doskonałe warunki na Mierzei Helskiej gwarantowane są przez wiatr, który niemal zawsze wieje tutaj od zachodu. Według statystyk meteorologicznych wiatr o prędkości 12 węzłów wieje tutaj nawet przez około 220 dni w roku.

Wody Zatoki Puckiej są dobrym miejscem do nauki i treningu dla początkujących miłośników kitesurfingu. Głębokość od brzegu, aż do około kilometra w głąb zatoki nie przekracza jednego metra. Jest to więc miejsce bezpieczne do ćwiczeń. Hel jest tak popularną destynacją dla osób uprawiających kitesurfing, że posiada nawet plaże z oświetleniem do nocnych Kite-Sessions.

Nasze apartamenty w Jastrzębiej Górze, Jastarni, Rozewiu czy Karwi są doskonałą bazą wypadową dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swoich sił w pływaniu z latawcem. Ten sport zapewnia niezapomniane wrażenia i pozwala w pełni wykorzystać potencjał polskiego morza.

 

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu zaprzyjaźnioną z nami firmę "BaltiKiters", pozytywni wariaci - tak się sami nazywają :)

Wszystkiego o nich dowiecie się odwiedzając stronę: www.baltikiters.pl

Pokrótce:

BaltiKiters oferuje szkolenia na każdym etapie zaawansowania - od pierwszych kroków na kitesurfingu - szlifowanie umiejętności - do skomplikowanego rozwoju kitesurfera. Instruktor - zaangażowany na 110%, doświadczony i ambitny, przede wszystkim mający uprawnienia do nauczania sportu wodnego jakim jest kitesurfing.

Niebawem znajdziecie u nas pakiet kitesurfingowy :)

Zapraszamy Państwa serdecznie.

 

Galeria
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij