Strona główna

Na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy w pełni wyposażone Apartamenty – pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, balkon oraz miejsce postojowe w hali garażowej. Do tego: strefa Spa w obiekcie (części wspólne) – jacuzzi, sauna sucha i sauna infrared, zewnętrzny kryty podgrzewany basen – co sprzyja relaksowaniu ciała.

Dokładne informacje przesyłamy na maila, cennik, karty lokali, możliwość umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia apartamentu.

Zakup własnego apartamentu w nadmorskim kurorcie to inwestycja, która daje szerokie perspektywy. Własne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji to komfort wypoczynku nad morzem zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę - bez względu na porę roku i bez dodatkowych kosztów. Apartament można też wynajmować turystom. Doskonałe wyposażenie i lokalizacje naszych Apartamentów sprawiają, że z pewnością będą one cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących.

Galeria
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij