Strona główna

Na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy w pełni wyposażone Apartamenty – pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon oraz miejsce postojowe w hali garażowej. W obiekcie znajduje się komfortowa strefa SPA (części wspólne) – sauna sucha i sauna infrared, zewnętrzny kryty basen z podgrzewaną wodą, czynny od maja do września.

Dokładne informacje takie jak cennik, karta lokalu przesyłamy drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie celem obejrzenia apartamentu.

Zakup własnego apartamentu w nadmorskim kurorcie to inwestycja, która daje szerokie perspektywy. Własne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji to komfort wypoczynku nad morzem zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę - bez względu na porę roku i bez dodatkowych kosztów. Apartament wynajmowany turystom przez naszą firmę niweluje koszty jego utrzymania oraz pozwala na nim zarabiać. Doskonałe lokalizacje i wyposażenie naszych Apartamentów sprawiają, że z pewnością będą one cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących.

Galeria
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij