Strona główna

Apartament ,, NAUTILUS"

Apartament Nautilus mieści się przy ul. Klonowej 3/23 , w Jastrzębiej Górze.

Apartament „Nautilus” usytuowany jest na II piętrze, od strony południowo-zachodniej.

Całkowita powierzchnia apartamentu na dwóch poziomach wynosi 50m2. Trzy oddzielne klimatyzowane pokoje. Taras przy sypialni oraz słoneczny balkon przy salonie. 

Na pierwszym poziomie salon z jadalnią i kominkiem, kuchnia, sypialnia małżeńska i łazienka. Na poziomie drugim sypialnia dla dwóch osób.

Pełne wyposażenie kuchni zapewnia swobodę i przyjemność z jej użytkowania. Akcesoria aneksu: zmywarka do naczyń, pralka, lodówka, ceramiczna płyta kuchenna oraz sprzęt AGD oraz wszelkiego typu naczynia.

W apartamencie znajdą Państwo do swojej dyspozycji również dwa rowery dla dorosłych i jeden dziecięcy, wygodny, duży wózek spacerowy, zabawki plażowe, krzesełko dziecinne. Górny poziom lokalu zabezpieczony jest bramką ochronną.  

W budynku znajduje się podziemny garaż  z wygodnym i dużym miejscem parkingowym. W zamykanym, dziewięciometrowym pomieszczeniu gospodarczym, można umieścić swoje rowery, sprzęt plażowy lub nadmiar bagaży. Wjazd do garażu znajduje się po drugiej stronie apartamentowca. Cały obiekt jest zamknięty, monitorowany, oświetlony a pomimo lokalizacji w centrum wyjątkowo cichy i spokojny.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij