Strona główna

Karwia - Apartamenty Werona

Obiekty "Apartamenty Werona" usytuowane są na ogrodzonym terenie przy ulicy Melioracyjnej, blisko centrum Karwii i plaży. Do dyspozycji naszych Gości udostępniamy trzy apartamenty: 4-osobowe - ,,Trap" i ,,Motyl" - każdy z nich z przestronnym pokojem dziennym z dwuosobową rozkładaną sofą, sypialnią z łożem, łazienką z prysznicem i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Oraz 2/3-osobowy "Na Fali" pokój dzienny z rozkładanym łożem i sofa, łazienka z prysznicem i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Istotnym​ udogodnieniem jest winda oraz przypisane do każdego apartamentu miejsce parkingowe zewnętrzne oraz sieci wi-fi.

W bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Wałowej, mieści się "Dom Kotwa", 8-10 osobowy, z trzema sypialniami i łazienką z prysznicem na piętrze oraz pokojem dziennym z dwuosobową rozkładaną sofą, łazienką z wanną i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym na parterze. Dodatkowym udogodnieniem są miesjca parkinogowe na ogrodzonej posesji oraz sieć wi-fi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij