Strona główna

Jastrzębia Góra – Apartamenty Rozewie - Klifowa

Pobudzający wyobraźnię Przylądek Rozewie to malownicze wzniesienie zlokalizowane na Pobrzeżu Kaszubskim nad Morzem Bałtyckim.

Pobudzający wyobraźnię Przylądek Rozewie to malownicze wzniesienie zlokalizowane na Pobrzeżu Kaszubskim nad Morzem Bałtyckim. Przez długie lata uznawany był za najdalej na północ wysunięty skrawek Polski. Ostatnie badania obaliły ten mit ustanawiając Gwiazdę Północy na terenie Jastrzębiej Góry. Miejsce oznaczone jest kamieniem pamiątkowym ustawionym na wysokości 54°50′08″N 18°18′10″E. To jedna z licznych atrakcji turystycznych, jakie możesz podziwiać wybierając na czas urlopu wynajem naszych apartamentów w Jastrzębiej Górze. Na kompleks składają się komfortowo wyposażone apartamenty, znajdujące się w nowoczesnym obiekcie położonym 150 metrów od piaszczystej plaży bałtyckiej i zaledwie 2km do centrum nadmorskiego kurortu – Jastrzębiej Góry.

Oferujemy dwupokojowe apartamenty (sypialnia oraz salon) z łazienką z kabiną prysznicową, balkonem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

  • Windę
  • Podziemny i naziemny parking
  • Małe Spa - podgrzewany basen czynny w sezonie , sauna sucha, saune infrared
  • Kącik zabaw dla dzieci wewnątrz budynku oraz plac zabaw na zewnątrz
  • Miejsca do grillowania
  • Możliwość przyjazdu z pupilem opłat dodatkowa 20,00PLN /doba

Doskonała lokalizacja obiektu pozwala w pełni czerpać z oferty turystyczno-rekreacyjnej regionu. Przylądek Rozewie kusi najbardziej malowniczą latarnią morską polskiego Wybrzeża, Jastrzębia Góra zachwyca nadzwyczajnymi klifami. Proponowane przez nas apartamenty na wynajem zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku zarówno aktywnego, jak i relaksacyjnego.

Galeria
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij