Strona główna

Morze po sezonie letnim

Zaplanowanie sobie urlopu nad Bałtykiem we wrześniu i październiku dla niektórych mogłoby się wydawać złym pomysłem. W końcu pogoda jest chłodniejsza i sama woda również zimniejsza. Jest jednak wiele plusów wypoczynku nad morzem tuż po sezonie letnim, a w tym artykule wymienimy kilka z nich.

Piękne, wyjątkowe widoki

Nasze morze jest szczególnie piękne tuż po lecie. Feeria barw otacza nas zewsząd – błękit morza miesza się z szarym niebem i powoli żółknącymi liśćmi. Białe fale odbijają się od pomarańczowej plaży i czarnych skał na tle ciemniejącego, czerwonego słońca – te i jeszcze wiele podobnych, pięknych widoków czekają na nas tuż po sezonie letnim nad Bałtykiem. Głośne tłumy i rzucające się w oczy krzykliwe parasole oraz parawany plażowiczów nie będą nam przeszkadzały cieszyć się panoramami niczym z najpiękniejszych obrazów wybitnych malarzy marynistów.

Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie!

Wrzesień oraz październik to miesiące, w których nad morzem występuje dużo więcej jodu niż w miesiącach letnich. Należy pamiętać, że jest on niezbędnym mikroelementem, który pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jego niedobór może powodować wolniejszy rozwój fizyczny dzieci oraz prowadzić do nieprawidłowego działania wielu organów. Utrzymany na odpowiednim poziomie, jod pomaga w m.in. funkcjonowaniu tarczycy, polepsza zdrowie paznokci, skóry, włosów oraz ma wiele innych pozytywnych właściwości.

Sport, wypoczynek, atrakcje!

Morze po sezonie letnim to także świetny czas na aktywności na świeżym powietrzu. Oferujemy możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking, który jest doskonałym sportem zarówno dla starszych, jak i młodszych. Rokrocznie zdobywa coraz większą popularność, dzięki temu, że m.in.:

  • Odciąża stawy;

  • Pomaga spalić więcej kalorii od zwykłego chodu;

  • Wzmacnia mięśnie (m.in. klatki piersiowej i brzucha);

  • Polepsza działanie serca i układu oddechowego;

  • Pomaga utrzymać odpowiednią postawę i poprawia stabilność chodu.

Oferujemy również specjalne zajęcia fitness i saunę fińską lub infrared. Co więcej, wszelkie nadmorskie atrakcje będą wolne od niekończących się kolejek, dzięki czemu zwiedzimy więcej i zaoszczędzimy dużo czasu. Mamy także specjalne miejsca do grillowania, dzięki czemu, po aktywnym wypoczynku czy zwiedzaniu wielu atrakcji i przepięknych krajobrazów, będziesz mógł się zrelaksować przy pysznym, pieczonym jedzeniu. Usługi takie jak m.in. wypożyczenie kijków (kijki są na wyposażeniu każdego apartamentu) lub sprzętu plażowego są bezpłatne w naszej ofercie wynajmu apartamentów (sprzęt plażowy po sezonie wysokim jest w cenie)!

Jeśli chcesz uniknąć tłumów, a jednocześnie skorzystać ze wszelkich atrakcji, które oferuje nasze polskie morze tuż po sezonie letnim, to nie zastanawiaj się długo i wybierz nasza ofertę! Dzięki nam wypoczniesz bez wszechobecnego zgiełku, zrelaksujesz się i będziesz mógł cieszyć się wyjątkowymi widokami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij